Schrijfsels uit Villa DoubleDot – Wereldwijven keuzes!
Wereldwijf Eveline heeft in de Italiaanse Apenijnen haar droom waargemaakt: een Bed & Breakfast waar gasten kunnen ontspannen en genieten van een uniek stukje Italië. Voor de Wereldwijven schrijft ze regelmatig over het wel en wee van haar (gasten) leven in Villa Doubledot.
Maar soms gaat het niet alleen over haar gasten, maar over… zichzelf. Want Eveline staat voor lastige keuzes want waar wil ze in de toekomst de meeste tijd doorbrengen. Nederland? Italië?
Wereldwijven keuzes!
Daar zit ik weer… KLM brengt me naar Bologna. Geloof het of niet, maar het is de derde keer deze week dat ik in een vliegtuig zit.
Finn, zoonlief en mijn grote steun in de villa, verlaat over 10 dagen Italie voor zijn nieuwe werk. Ik ben supertrots op hem en zwaai hem met een grote glimlach uit. Maar goed…. De terugweg naar de villa zal een emotioneel ritje worden. Het was erg gezellig om hem in huis te hebben als ik terug kwam uit Nederland. Hij staat me altijd braaf op te wachten op de kiss&fly strook van vliegveld bologna. Samen met mijn hondenvriendinnetje Hetty.
Zo ook over 1,5 uur. Het is al laat, maar toch gaan we onze traditie volgen. Lekker een late snack bij de grote M (sorry Finn). Het zal de laatste keer zijn dat ik met een opspelende maag in mijn Italiaanse bed lig. Ach ja, ik doe het heel graag.
Vakantieland
Na 1 januari sta ik er weer alleen voor. Wat betekent dit melancholische gevoel nou eigenlijk? Het zal toch niet zo zijn dat een relatie verlichting geeft? Voor mijn eigen gemoedsrust zal ik echt keuzes moeten gaan maken. Wel Italië, af en toe Nederland. Of Nederland en af en toe op vakantie in Italie.
In 2023 vierde ik Kerstavond met mijn Italiaanse familie in de villa. Gourmetten! Dat hadden ze nog nooit gedaan en het werd een onvergetelijke avond. De rest van de kerst vond in Nederland plaats. Maar de afgelopen kerst zou ik alle dagen in Nederland zijn. Toch maar weer een rondje tinder doen? Ik had immers nog een lege tweede kerstdag. Lieve lezer: dit is een grapje…

Uitkijken naar nieuwe vakantieseizoen
Ik verheug me op de nieuwe gasten dit jaar. De extra camperplaatsen bij Villa DoubleDot zijn bijna klaar en bovendien zal ik één slaapkamer ombouwen zodat de camperplaatsen twee badkamers tot hun beschikking hebben. Dat betekent dat ik dan drie slaapkamers, 1 appartement en 6 camperplaatsen in de verhuur heb. De gasten op wielen zijn dan in de meerderheid. Dit is echt een ontzettend leuke combinatie vind ik: ‘camping’ en b&b. Het bedrijf Villa DoubleDot maakt het Italiaanse leven zeer aantrekkelijk.
Zou ik last hebben van winterblues? Herkennen jullie dit gevoel? Ach ja, voor nu geniet ik van deze manier van leven en schuif ik DE keuze gewoon nog even voor me uit. Overigens had de Italiaanse grote M er geen zin meer in en was gesloten. 😉
Nieuwsgierig naar mijn volgende blogpost uit Villa DoubleDot? Een B&B Vol Liefde…!
Heb je een column gemist? Geen nood: hier lees je ze allemaal terug.








